Novosti

Obaveštenje studentima master studija koji su prijavili ispit iz engleskog jezika

Obaveštenje studentima master studija koji su prijavili ispit iz engleskog jezika

napisao/la Peđa Ivanović -
Broj odgovora: 0
Svi poslati radovi zadovoljavaju standarde o kojima smo govorili, što znači da nema potrebe za usmenim ispitom za one koji nisu spremni da odgovaraju usmeno za ocene osam, devet i deset. Zbog epidemiološke situacije, studenti koji samo žele da im se upiše ocena treba da ISPUNJENI indeks ostave u studentskoj službi, ne morate dolaziti lično.
 
Molim studente koji žele da odgovaraju usmeno (NE PREVOD I ČITANJE, GOVOR, NA TEMU U VEZI SA TEKSTOVIMA, TEKST BIRAM JA) da mi se u toku nedelje javite mejlom kako bih vam zakazala vreme u koje treba da dođete u nedelju da odgovarate. Tako ćete biti pošteđeni čekanja, a smanjićemo i opasnost od zaraze. Molim vas, u naslovnoj liniji mejla napišite velikim slovima reči ODGOVARAM USMENO, da mi se mejlovi ne bi pomešali sa ostalom poštom koje ima mnogo. Na svaki ovako označeni mejl dobićete vreme u koje treba u nedelju da dođete da odgovarate.